• 12 ARALIK 2017
  • SPOR
  • Yenileniyor
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyon
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkari
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • İstanbul
    • İzmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • K.Maraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce

UEFA Avrupa Ligi’nde son hafta heyecanı

28 defa okundu kategorisinde, 06 Ara 2017 - 11:14 tarihinde yayınlandı
UEFA Avrupa Ligi’nde son hafta heyecanı

UEFA Avrupa Ligi grup aşamaları yarın oynanacak karşılaşmalarla tamamlanacak.

UEFA Avrupa Ligi 6. ve son hafta heyecanı yarın oynanacak 24 maçla sona erecek. UEFA Avrupa Ligi C Grubu’nda Türkiye’yi temsil eden Medipol Başakşehir, sahasında Portekiz ekibi Braga ile karşı karşıya gelecek. I Grubu’ndaki bir diğer Türk temsilcisi Atiker Konyaspor ise deplasmanda Vitoria Guimaraes ile mücadele edecek.

UEFA Avrupa Ligi’nde son haftanın programı şöyle:

21.00 Slavia Prag – Astana
21.00 Villarreal – Maccabi Tel Aviv
21.00 Dynamo Kiev – Partizan Belgrade
21.00 Young Boys – Skenderbeu
21.00 Hoffenheim – Ludogorets Razgrad
21.00 Medipol Başakşehir – Sporting Braga
21.00 Austria Wien – AEK Atina
21.00 Rijeka – Milan
21.00 Apollon Limassol – Everton
21.00 Atalanta – Lyon
21.00 Copenhagen – Sheriff
21.00 Fastav Zlin – Lokomotiv Moskova
23.05 FCSB – Lugano
23.05 Hapoel Beer Sheva – Viktoria Plzen
23.05 Arsenal – BATE Borisov
23.05 Kızılyıldız – Köln
23.05 Vitoria Guimaraes – Atiker Konyaspor
23.05 Marseille – Salzburg
23.05 Hertha Berlin – Östersunds FK
23.05 Zorya Luhansk – Athletic Bilbao
23.05 Vitesse – Nice
23.05 Zulte Waregem – Lazio
23.05 Real Sociedad – Zenit St. Petersburg
23.05 Vardar Skopje – Rosenborg

Haber Editörü : Tüm Yazıları
admin
Yorum Yaz