Son Dakika
25 Temmuz 2016 Pazartesi
Advert

Mustafa Çaltılı, Yıldırım Belediye Başkan Aday Adayı

BURFAŞ Genel Müdürlüğü’nden istifa eden Mustafa Çaltılı, AK Parti’den Yıldırım belediye başkan aday adayı oldu.

30 Ekim 2013 Çarşamba, 13:00
MUSTAFA ÇALTILI, YILDIRIM BELEDÝYE BAÞKAN ADAY ADAYI

Belediye başkanlığı aday adaylığı başvuru dosyasını AK Parti İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı’ya teslim eden Mustafa Çaltılı, Yıldırım’ı birlikte yönetmek için yola çıktıklarını söyledi. 11 yıldır iktidarda ve 9 yıldır mahalli idarelerde destanlar yazan AK Parti’den aday olmaktan gurur duyduğunu ifade eden Çaltılı, “Hizmet çıtasını yükseklere çıkaran AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneklerini sergilemek için aday oldum. Aday adaylığım süresince gerçekleştireceğimiz istişare toplantılarına bugünden itibaren devam edeceğiz. Yıldırım’ın dertleri ile dertlenen bütün vatandaşlarımızla fikir alışverişi içerisinde olacağız” dedi.

AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı ise, Yıldırım belediyesi için en doğru adayın belirlenmesinden sonra AK Parti bayrağını en yukarılara dikmek için hep birlikte çalışacaklarını söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>